mieszkania Koszalin
deweloper Koszalin
mieszkania Koszalin
deweloper Koszalin
mieszkania Koszalin
deweloper Koszalin
mieszkania nowe

Mieszkania ul. Holenderska

Nowa inwestycja obejmuje 6 budynków wielorodzinnych przy ul. Holenderskiej na Osiedlu Unii Europejskiej. Budowa będzie przeprowadzona w III etapach, łącznie będzie wybudowanych 172 lokali mieszkalnych wraz z 168 stanowiskami postojowymi w podziemnych halach garażowych. Mieszkania będą 1,2,3,4 pokojowe o różnej strukturze i powierzchni od 29,3 m2 do 79,5 m2. Na 3 piętrze znajdują się mieszkania 2-poziomowe z tarasami. Wszystkie mieszkania posiadają balkon. Budynki wyposażone są w windy.

Zobacz więcej

mieszkania nowe

Mieszkania ul. Zientarskiego 4-26

Najnowsza oferta firmy Lechbud to 123 mieszkania zlokalizowane przy ulicy Zientarskiego 4-26. Mieszkania położone są w bardzo atrakcyjnej okolicy, blisko sklepów, aptek, centrów usługowych oraz szkół. W podziemiu znajdują się hale garażowe z miejscami postojowymi.

Zobacz więcej

mieszkania nowe

Mieszkania ul. Odrodzenia 9

Proponujemy Państwu nowe mieszkania usytuowane w nowo budowanym budynku przy ul. Odrodzenia. Jest to doskonałe miejsce dla wszystkich, którym zależy na bliskiej odległości od centrum miasta. Oferta obejmuje mieszkania o powierzchni użytkowej od 30 do 85 m2. Wszystkie mieszkania są bardzo funkcjonalne.

Zobacz więcej

mieszkania

Mieszkania ul. Odrodzenia 2, 2A

Proponujemy Państwu mieszkania usytuowane w nowo wybudowanym budynku przy ul. Podgórnej 8. Jest to doskonałe miejsce dla wszyszystkich, którym zależy na bliskiej odległości od centrum miasta. Oferta obejmuje mieszkania o powierzchni użytkowej od 54 do 100 m2. Wszystkie mieszkania są bardzo funkcjonalne, ponadto istniej możliwość dokupienia garażu oraz komórki lokatorskiej.

Zobacz więcej

mieszkania

Domy ul. Westerplatte 2-10

Przedstawiamy Państwu ofertę najnowszej, zrealizowanej przez nas inwestycji. Osiedle domków zlokalizowane jest przy ulicy Westerplatte. Wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz wysokimi standardami funkcjonalnymi. Nowoczesna technologia i materiały w jakiej wykonane są budynki gwarantują estetykę, wysoki standard oraz przyjemność użytkowania. Miejsce gdzie znajdują się oferowane na sprzedaż domy charakteryzuje spokój, cisza i bezpieczeństwo.

Zobacz więcej